trianTrojuhelniky 2aaaa

 

CO POŘÁDÁME A NA ČEM SPOLUPRACUJEME

FACE TO FACE - SETKÁVÁNÍ S AUTORY

Výstavy, projekce, autorská čtení, interaktivní diskuze, návštěvy uměleckých ateliérů. 

Díky eventům mimo virtuální realitu máme stále možnost cítit vůni právě nařezaného dřeva, naslouchat šustění stránek při čtení knihy a vnímat detaily na malířském plátně. Užíváme si výlety do řemeslných dílen, stejně jako přátelská setkávání v naší galerii. Je to obohacující zážitek a výborná cesta, jak se seznámit s českým designem a uměním.

Poslední proběhlé akce:

Chilli výstava - Erotika v umění

Vánoční hračkování - prodejní výstava designových hraček

Ondřej Macl - Výprava na ohňostroj (hradecké uvedení knížky)

Lukáš Novák - Skleněný pokoj (autorské čtení)

FFD - FESTIVAL DESIGNU A UMĚNÍ

Jak dostat umění do ulic měst, do jejich centra - oživit náměstí a povzbudit jeho prapůvodní funkci místa setkávání?

Spojením designu a umění s veřejným prostorem vznikl nový koncept celospolečenské akce ve veřejném prostoru.  První ročník proběhl v roce 2019 a nabídnul 9 módních přehlídek, koncert i performance. Díky zapůjčeným městským mobiliářům a vytvoření sedacích zón se náměstí proměnilo v "zabydlený" prostor. Akce proběhla za podpory města Hradec Králové.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Překročte hranici běžné konfekce. Zapomeňte, zda je něco nositelné nebo praktické. 

Přehlídky FOX jsou dynamické a progresivní. Vstříc módnímu světu bez předsudků, s ohledem na jeho zásadní estetickou funkci. Zajímají nás také autoři, kteří se věnují novým udržitelným materiálům a efektivnímu způsobu výroby. V naší nabídce nechybí ani ikonická jména, která zásadně ovlivňují českou módní scénu.
 

BUSINESS EVENTY A SOUKROMÉ AKCE

Půvabné květinové dekorace a umělecké objekty.

Umíme stavět vzdušné zámky, stačí napsat e-mail s přesnou poptávkou a můžete se vznášet s námi. Specializujeme se na velké květinové objekty, které zavěsíme nebo jinak umístíme dle vašich požadavků. Máme v portfoliu také celou řadu minimalistických řešení. Naše kytice mohou zdobit recepci hotelu, svou vůní a čerstvostí obohacovat firemní prostory nebo zkrášlovat venkovní akce. 
Květinové objekty z projektu grOw nechají kompletně vyrůst semínka vaší fantazie.