trianTrojuhelniky 2aaaa

Co s námi prožijete

ART CAMPY - umělecké tábory pro děti  

Týden, který nám vždy pořádně opře vítr do plachet. Pozorujeme mladou generaci menších i starších dětí, jak vymýšlí a hltají dosud nepoznané zkušenosti. Výsledky jejich práce si prohlédnete i vy na závěrečné vernisáži spojené s výstavou. Každý ročník má jiné téma. Vybíráme ubytování v bezprostřední blízkosti přírody a hezkých MALEBNÝCH destinací pro výlety. Často tvoříme venku, na čerstvém vzduchu. Děti nepotřebují předchozí umělecké vzdělání ani cítění. Kolektiv si je blízko a děti se navzájem motivují. Každý má v sobě určité nadání.
Zkusíme najít, v čem je vaše dítě silné, a to následně během ART CAMPU rozvíjet.
 
 

FOX VE MĚSTECH  

Sousedské slavnosti, Zažít město jinak, Dny otevřených ateliérů, OAP Hradec Králové, Mint Market, Nábřeží umělců a jiné. Ve volných chvílích se nadšeně připojujeme k veřejným akcím v Hradci Králové a v Praze. Forma volného umění, nesvázaného, přirozeného a dynamického. To nás baví! Sedět s dětmi na obrubníku, malovat přes okraj papíru, sdílet jejich bezprostřední pohled na okolní svět.
Workshopy vedou zkušení lektoři nebo čeští designéři.
 

WORKSHOPY V GALERII  

Malý prostor s půvabným duchem genia loci ukrývá Galerie moderního umění v Hradci Králové. Právě zde sídlí FOX Gallery Design shop, kde pořádáme tvůrčí workshopy pro děti. Malujeme, lepíme, obkreslujeme, stříháme, čteme si, povídáme a hodně se smějeme. Zveme si na pomoc studenty uměleckých škol, zkušené lektory i významné autory ze světa umění. Je to vždy parádní zážitek a smysluplně strávený čas.