FOX

KLUB PŘÁTEL FOX

Pořádáme workshopy, setkání s umělci, designéry, osobnostmi,
které stojí za to znát. Lidé, kteří nás svým přístupem motivují a inspirují.
Připravujeme pro vás večery sběratelského šperku, módy, samotné modní přehlídky,
večery s osobnostmi (talk show), hudební večery,
divadla a mnoho dalších akcí.

 

PRAVIDELNÁ PROCECCO PARTY - FOX LADIES KLUB

Setkání s prof.Liběnou Rochovou. V rámci výstavy Ateliéru designu oděvu a obuvi na UMPRUM vedený právě profesorkou Liběnou Rochovou. Proběhne v září 2018 ve FOX Design shop a výstavní části v budově Galerie Moderního umění v Hradci Králové. Termín upřesníme. Sledujte náš facebook fox gallery.
 

 

FOX KLUB KARTA 

Je vám počínání FOX Gallery sympatické? Chcete se stát přáteli FOX?

Co vše vám, jako našemu příteli zaručíme:

Sleva 10% dle typů akce, na workshopy, art campy, večery sběratelského šperku, hudební večery, dále vernisáže a další FOX akce.
Sleva 5% na vybraná díla, včetně knih
Samozřejmostí je zasílání všech pozvánek na vernisáže a další společenské akce. Třikrát do roka tištěný časopis FOXMAG.


Stačí napsat mail na info@foxgallery.cz, do předmětu prosíme uveďte „Klub přátel FOX“. Na základě této zprávy vám zašleme detailní informace o platbě. Následně získáte kartu klubu přátel FOX.

Přítel Klubu FOX: 1000 Kč


Ve FOX budete svědky pravidelných módních přehlídek, setkání s autory šperků a designéry. Naším záměrem je seznamovat Vás právě s českou tvorbou. První větší setkání v podobě přehlídky tvorby módní návrhářky Heleny Mertlové v propojení s koženými doplňky designérky Evy Vontorové a předvedením autorského šperku expozice FOX proběhlo 14.11. 2013, Performance Erotika v umění, přehlídka modelů Terezy Vu 14.2. 2014, Performance Spirit Prints 17.9. 2014.
Atmosféra byla ve všech případech výtečná. Posuďte sami. Společně s Vámi se těšíme na další podobná setkání. Sledujte také náš facebook, na kterém většinou najdete více fotografií a aktuálních informací k jednotlivých aktivitám FOX.

FOX poradce při výběru uměleckých děl

Máme rádi umění, baví nás nejen profesně, přistupujeme k němu intuitivně, upřednostňujeme nadčasový přístup. A proto náš těší, být užiteční, těm, kteří se potřebují zorientovat v současném umění a mají chuť se obklopovat díly, která kromě finančního zhodnocení přinášejí radost, vlastní styl a dodají interérům osobitou atmosféru. Spolupracujeme s architekty, interiérovými designéry, ale také přímo s jednotlivými klienty, kteří si zařizují svá útočiště. V případě, že Vás náš individuální přístup oslovuje, pište nám na info@foxgallery.cz Pokud jste členy klubu přátel FOX, pravidelně Vám zasíláme naše novinky, tipy na vybraná díla, informace o aktivitách a poskytujeme zvýhodněné podmínky v celé šíri portfolia FOX.


WORKSHOP S MÓDNÍ NÁVRHÁŘKOU RADANOU IVANČIČ
Buďme kreativní s respektem ke své osobnosti...

Zakázková akce pro zaměstance firem, skupiny přátel, rodin od 8 - 12 lidí.

Realizace v prostorách firem či společně vybraných. ( do doby kamenných prostor galerie )

Cena: 16 000 Kč
V ceně je zahrnuto lektorné, materiál pro výrobu vlastního díla, oběd v restauraci, občerstvení v místě konání workshopů během celé doby trvání akce.

Předpokladem je vyrobení vlastního díla, které si odnesete. Během příjemného sobotního dne, budeme hovořit o materiálech, barevnosti, vhodnosti oblečení v kontextu s postavou a osobností.
Přátelé Klubu FOX: 10% sleva

V případě zájmu pište na mail info@foxgallery.cz, kde Vám budou poskytnuty detailní informace o workshopu i platbě. Do předmětu uveďte „Workshop s Radanou Ivančič“.

JIŽ PROBĚHLO. Pro úspěch budeme opakovat.
VÍKEND PRO ŽENY
Móda a styl

Termín: říjen - listopad - bude upřesněno
 

Víkend stylu a módy s designérkou a oděvní výtvarnicí Denisou Novou.

 Cena: 4200 Kč

V ceně je zahrnuto lektorné, materiál pro výrobu vlastního díla, oběd v restauraci, občerstvení v místě konání workshopů během celé doby trvání akce.
Předpokladem je vyrobení vlastního díla, které si odnesete.
Přátelé Klubu FOX: 10% sleva

V případě zájmu pište na mail info@foxgallery.cz, kde Vám budou poskytnuty detailní informace o workshopu i platbě. Do předmětu uveďte „Víkend stylu a módy“.


 • FOX Flowers ateliér a show room
  V malebném dvoře
  Karolíny světlé 31
  110 00 Praha 1

  PO - PÁ 9.00 - 17.00

  MON - FRI 9.00 - 17.00

  info@foxgallery.cz

 • IČ: 29411823
  DIČ: CZ 29411823

 • FOX Design shop a výstavní část
  Budova Galerie moderního umění
  Velké náměstí 140
  Hradec Králové

  ÚT - PÁ 10.00 - 18.00
  SO 11.00 - 16.00

  TUE - FRI 10.00 - 18.00
  SAT 11.00 - 16.00

  info@foxgallery.cz