FOX

 

MILÍ RODIČE A MALÁ LIŠČATA, APALUCHA VOLÁ, opět druhý týden v srpnu 2020

TĚŠÍME SE NA VÁS ...

 

 

VIII.ROČNÍK PRÁZDNINOVÝ ART CAMP

INFO Z MINULÝCH ROČNÍKŮ NAJDETE NA FACEBOOKU

Pod vedením odborných lektorů - fotografka Aneta Vašatová, ilustrátorka Kateřina Villinová, sochař Jan Šácha, lektor Nikola Kaštovská.

 

Letošní ročník - produkt a jeho identita - reklamní spot.

KDy: 8.8. — 15.8. 2020 (společný odjezd z Prahy v sobotu 8.8. 2018 v 11.00 hod. . V sobotu 15.8. 2018 vyzvedání dětí z Apaluchy do 13.30 hodin)
Misto: Dolní Malá Úpa - mapa
Program:

V sobotu ubytování dětí, hry, večerní čtení.
Od pondělí do pátku ateliér vedený fotografkou Anetou Vašatovou, ilustrátorkou Kateřinou Villinovou a sochařem Janem Šáchou. Téma produktový design, reklmaní spot. Pedagogický dohled a koordinace Nikol Kaštovská. V pozdnějších odpoledních časech hry a procházky po okolí. Děti budou pracovat ve vytvořeném ateliéru, ale také v přirodě. Naučí se kompozici, práci se světlem, obrazem, pohybem. Od scénáře, přes kulisy k filmu a jeho propagaci.  Ve volném čase se věnují procházkám pro krajině Malé Úpy a okolí.

Zakončeno vernisáží pro rodiče.

Rodiče prosíme o vybavení dětí digitálním fotoaparátem dle vlastního uvážení. Baterku či ideálně čelovku. Oblečení typu plášt, staré triko - práce při vyvolávání černobílých fotografií může přinést poničení oblečení. Doporučujeme outdoor oblečení - viz. zmíněné horské podnebí a změny počasí. Pohodlná obuv.

ubytovani: penzion Apalucha
strava: plná penze, ubytování ve čtyřloužkových pokojích s vlastní koupelnou
kapacita: max. 18 dětí ve věku 6 – 12 let
cena: 8900 Kč ( Přátelé Klubu FOX a  naši stálí "táborníci" 10% sleva ) 
v ceně: plná penze (snídaně, oběd, večeře a svačiny - zdravá strava, bohatá na ovoce, zeleninu a mléčné výrobky, pitný režim), odborní lektoři, umělci, výtvarné potřeby, dárek.
kontakt: info@foxgallery.cz
t: 737077 200

Pro detailní informace volejte na tel. 605 112 439 nebo pište na mail info@foxgallery.cz. Do předmětu uveďte "ART CAMP".

 

INFORMACE A POKYNY k přihlášení

Příprava i provedení programu zajišťují zkušení lektoři a umělci spolupracujícíc s FOX Gallery.
V realizačním týmu je zastoupen lektor se zdravotnickým osvědčením.

POSTUP PŘIHLÁŠENÍ

1. Art Camp rezervujte na emailu info@foxgallery.cz
Na základě tohoto mailu Vám bude zaslána přihláška a formuláře potřebné k vyplnění.

2. Po zaslání vyplňte závaznou přihlášku včetně dokumentů, které obdržíte. Pošlete ji nejpozději do 30. dubna, naskenovanou mailem na info@foxgallery.cz:

3. Do jednoho týdne po rezervaci uhraďte cenu Art Campu čili 8900 Kč, v případě stálých táborníků 8010 kč. Částku prosím, uhraďte na základě faktury převodem na bankovní účet galerie, který Vám bude zaslán v okamžiku vaši rezervace. Do variabilního symbolu čísla uveďte 072020, do poznámky příjemce pak Art Camp a jméno dítěte.

STORNOPOPLATKY

V případě jakýchkoliv nejasností a dotazů se neostýchejte nás kontaktovat na emailové adrese info@foxgallery.cz

 

Cílem art campu je rozvíjet vnímavý pohled dětí a jejich fantazii. Rozšířit dětský obzor zábavnou formou.

 

Největší odměnou pro nás je důvěra a spokojenost našich malých i dospělých klientů. Vynasnažíme se ve svém počínání nezklamat vaši důvěru, které si vážíme. Děkujeme za všechna milá slova.

 

FOX Gallery v rámci svých aktivit pro děti - letních táborů (campů), i kroužků a akcí v průběhu školního roku – nabízí to, co v pravém smyslu slova vystihuje sousloví výtvarná v ý c h o v a. Děti mají možnost seznámit se teoreticky, ale především prakticky s různými technikami tvorby, zažít tvůrčí prostředí a atmosféru společné tvorby pod vedením profesionálů, jakož si i současně uvědomit individualitu tvorby. Vidí, jak jejich přičiněním z něčeho obyčejného vzniká něco jedinečného. Děti jsou tak nenásilně vedeny nejen k estetickému cítění, ale i k trpělivosti a k pochopení různosti.

Na letních art campech jsou děti nejen pod vlivem múz, ale svůj prostor dostává i kultura těla – sport, to vše v krásném prostředí Krkonoš.

Veronika Křesťanová a Petr Šabata


 

Má dcera Maruška se účastnila FOX Art Campu již třikrát, poprvé ve věku 5 let. Důvodem pro výběr Foxu byl jednoznačně cit - pro tvorbu, pro děti , profesionalita a společenská odpovědnost. Veškerému počínání všech zúčastněných pod hlavičkou Foxu dominuje ušlechtilost - přirozená a svébytná. Je skvělé, že ji Maruška může absorbovat, učit se jí - vše tak nějak "samo sebou", s láskou. Děkuji...

PhDr. et Mgr. Petra Vlčková Žejdlová, speciální pedagog, ředitelka NNO Bateau Ústí nad Labem.


 

Vážení,

tímto dopisem bych chtěl ocenit a poděkovat za Vaši práci zaměřenou na šíření osvěty a vzdělání v oblasti designu, umění a životního stylu. Naše dcera se vždy těší na Váš workshop a letní tábor FOX Camp, kde velice přívětivou formou nám rodičům pomáháte vypěstovat v našich dětech vztah k věcem okolo nás, rozeznat opravdové umění, vybudovat si přehled a vit za každým lidským počinem vyvinuté úsi, kreativitu a tvrdou práci.

Prosím, vytrvejte v započaté vizi a udržte si nadále vysokou kvalitu. V našich dětech máte příznivce a účastníky příštích táborů a workshopů. I my rodiče se k Vám vždy rádi vrátíme pro inspiraci a získaní nových znalosti, podnětů.

Děkujeme

Martin a Marcela Novákovi

 

 

Díky vedení FOX za vyjímečný vkus, nápady a houževnatost při provozování galerie, kde představuje tvorbu jedněch z nejlepších českých umělců. Její výběr nám působí radost. Velice důležitá je role při pořádání vzdělávacích akcí především pro děti, které se díky FOX ocitají v krásném prostředí a každé léto si mohou užívat tvoření během úžasného ArtCampu v Krkonoších.

Barbora a Ondřej Kopeční

 


 • FOX Flowers ateliér a show room
  V malebném dvoře
  Karolíny světlé 31
  110 00 Praha 1

  PO - PÁ 9.00 - 17.00

  MON - FRI 9.00 - 17.00

  info@foxgallery.cz

 • IČ: 29411823
  DIČ: CZ 29411823

 • FOX Design shop a výstavní část
  Budova Galerie moderního umění
  Velké náměstí 140
  Hradec Králové

  ÚT - PÁ 10.00 - 18.00
  SO 11.00 - 16.00

  TUE - FRI 10.00 - 18.00
  SAT 11.00 - 16.00

  info@foxgallery.cz